Calendario de liga 2017-2018: Celta de Vigo B

Temporada 17/18: Celta de Vigo B Celta de Vigo B

PARTIDOS DE IDA
1 20/08 Celta B Celta de Vigo B 2 - 1 Pontevedra Pontevedra
2 26/08 G.Segoviana Gimnástica Segoviana 0 - 0 Celta de Vigo B Celta B
3 03/09 Celta B Celta de Vigo B 3 - 1 Unión Adarve Unión Adarve
4 10/09 At. Madrid B Atlético de Madrid B 1 - 1 Celta de Vigo B Celta B
5 17/09 Valladolid B Real Valladolid B 0 - 3 Celta de Vigo B Celta B
6 23/09 Celta B Celta de Vigo B 2 - 1 Rápido Bouzas Rápido Bouzas
7 30/09 Cerceda Cerceda 0 - 0 Celta de Vigo B Celta B
8 08/10 Celta B Celta de Vigo B 1 - 0 Toledo Toledo
9 15/10 Fuenlabrada Fuenlabrada 2 - 0 Celta de Vigo B Celta B
10 22/10 Celta B Celta de Vigo B   -   San Sebastián de los Reyes S.S Reyes
11 28/10 Racing Ferrol Racing de Ferrol   -   Celta de Vigo B Celta B
12 01/11 Celta B Celta de Vigo B   -   Real Madrid Castilla R.M. Castilla
13 05/11 Rayo Majadahonda Rayo Majadahonda   -   Celta de Vigo B Celta B
14 12/11 Celta B Celta de Vigo B   -   Coruxo Coruxo
15 19/11 Ponferradina Ponferradina   -   Celta de Vigo B Celta B
16 26/11 Celta B Celta de Vigo B   -   Deportivo de La Coruña B Deportivo B
17 03/12 Talavera de la Reina CF Talavera de la Reina   -   Celta de Vigo B Celta B
18 10/12 Celta B Celta de Vigo B   -   Navalcarnero Navalcarnero
19 17/12 Guijuelo Guijuelo   -   Celta de Vigo B Celta B

 

PARTIDOS DE VUELTA
20 07/01 Pontevedra Pontevedra   -   Celta de Vigo B Celta B
21 14/01 Celta B Celta de Vigo B   -   Gimnástica Segoviana G.Segoviana
22 21/01 Unión Adarve Unión Adarve   -   Celta de Vigo B Celta B
23 28/01 Celta B Celta de Vigo B   -   Atlético de Madrid B At. Madrid B
24 04/02 Celta B Celta de Vigo B   -   Real Valladolid B Valladolid B
25 11/02 Rápido Bouzas Rápido Bouzas   -   Celta de Vigo B Celta B
26 18/02 Celta B Celta de Vigo B   -   Cerceda Cerceda
27 25/02 Toledo Toledo   -   Celta de Vigo B Celta B
28 04/03 Celta B Celta de Vigo B   -   Fuenlabrada Fuenlabrada
29 11/03 S.S Reyes San Sebastián de los Reyes   -   Celta de Vigo B Celta B
30 18/03 Celta B Celta de Vigo B   -   Racing de Ferrol Racing Ferrol
31 25/03 R.M. Castilla Real Madrid Castilla   -   Celta de Vigo B Celta B
32 01/04 Celta B Celta de Vigo B   -   Rayo Majadahonda Rayo Majadahonda
33 08/04 Coruxo Coruxo   -   Celta de Vigo B Celta B
34 15/04 Celta B Celta de Vigo B   -   Ponferradina Ponferradina
35 22/04 Deportivo B Deportivo de La Coruña B   -   Celta de Vigo B Celta B
36 29/04 Celta B Celta de Vigo B   -   CF Talavera de la Reina Talavera de la Reina
37 06/05 Navalcarnero Navalcarnero   -   Celta de Vigo B Celta B
38 13/05 Celta B Celta de Vigo B   -   Guijuelo Guijuelo

Buscador de deportes

CLASIFICACIÓN 2ªB GRUPO 3

EQUIPO PTOS PJ PG PE PP GF GC
1 Mallorca Mallorca 25 9 8 1 0 17 2
2 Villarreal B Villarreal B 21 9 6 3 0 14 7
3 Elche Elche 18 9 5 3 1 20 8
4 Lleida Esportiu Lleida Esportiu 16 9 4 4 1 9 6
5 Cornellá Cornella 14 9 4 2 3 11 10
6 Valencia Mestalla Valencia Mest. 13 9 3 4 2 19 15
7 Badalona Badalona 13 9 3 4 2 13 12
8 Hércules Hércules 12 9 3 3 3 12 10
9 Sabadell Sabadell 12 9 2 6 1 8 7
10 Atlético Baleares At. Baleares 11 9 2 5 2 9 8
11 Ontinyent Ontinyent 11 9 3 2 4 7 7
12 Alcoyano Alcoyano 9 9 1 6 2 8 10
13 Atlético Saguntino At. Saguntino 9 9 2 3 4 9 12
14 Formentera Formentera 9 9 2 3 4 6 11
15 Ebro Ebro 9 9 2 3 4 5 10
16 Olot Olot 8 9 1 5 3 6 8
17 Llagostera Llagostera 8 9 2 2 5 6 12
18 Peña Deportiva Santa Eulalia 6 9 1 3 5 7 13
19 Peralada Peralada 6 9 1 3 5 9 16
20 RZ Deportivo Aragón Zaragoza B 5 9 0 5 4 9 20